Проект "Культура взаємин"

Коаліція Виборчих Ініціатив

 

Кампанія"Я ХОЧУ..."

 Інформаційно-просвітницька кампанія
"Я ХОЧУ..."

Ми в соцмережах


        
Проекти

      Діяльність Центру

Здійснюється за наступними основними напрямками:

  • Реалізація освітніх програм, проведення тренінгів семінарів, конференцій, соціологічних досліджень.
  • Інформаційно-сервісні послуги.
  • Консультування.
  • Дослідження місця і ролі громадських організацій в суспільстві.
  • Розробка та видання навчально-методичної, довідникової літератури.
  • Розробка та впровадження моделі міжсекторальної взаємодії громадських об’єднань та державної влади.
  • Активізація взаємодії ЗМІ та ГО.
•    З березня по листопад 2000 року спільно з РЦ “Гурт” реалізовано проект “Підтримка та навчання організацій третього сектору”. Проект проводився за фінансової підтримки Westminster Foundation for Democracy.

•    У грудні 2000 року зареєстровано і випущено перші номери офіційного видання  – газети  “Світ молоді”.

•    У квітні 2001 року у рамках програми Альянсу Партнерства Каунтерпарт за фінансової підтримки Аґенції США з міжнародного розвитку створено Молодіжне Інформаційно-Сервісне Товариство.

•    З листопада 2001 по березень 2002 року в рамках програми Альянсу Партнерства Каунтерпарт за фінансової підтримки Аґенції США з Міжнародного Розвитку реалізовано проекти “Поліський центр політичної освіти для молоді” і “Сільська молодь має знати…”. Метою реалізації проектів було підвищення рівня політичної свідомості та політичної культури молоді малих міст і сіл області у виборчому процесі.

•    Центр молодіжних ініціатив допоміг Центру політичної освіти реалізувати проект “Підготовка членів дільничних  виборчих комісій та офіційних спостерігачів у виборах 2002”, що проходив за підтримки Міжнародного республіканського інституту США (IRI).

•    Під час виборчої кампанії 2002 року разом із Соціологічною службою “Авеста” було проведено 2 соціологічних дослідження „Молодь Житомирщини у виборах 2002”.

•    З початку січня 2003 до 2013 року Центр за підтримки Міжнародного республіканського інституту реалізовував програму «Українська школа молодого політика». Метою реалізації програми було підвищення рівня політичної освіти та створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій України. Завдання програми полягала у виявленні політично активної молоді у Житомирській, Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Івано-Франківський, Вінницькій, Закарпатській областях та АР Крим. У програмі взяли участь більше 1285 молодих політиків з цих регіонів, у них було сформовано чітке розуміння успіху політичної діяльності, була побудована інтерактивна форма приходу молоді в політику. У рамках програми видано посібник «Абетка молодого політика».

•    У лютому 2003 року Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив за підтримки Програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів у партнерстві з Хмельницьким відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів та Вінницьким Молодіжним центром „Форум” створив Агенцію суспільної інформації „Ініціатива”. Основним завданням програми є - створення і розвиток таких каналів інформації як: інформаційний бюлетень, радіо передача та інтеренет сайт, які поширюють соціальну інформацію зібрану за допомогою мережі соціальних кореспондентів у районах та містах Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей.
•    З квітня по серпень 2003 року Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив реалізував програму „Навчання активістів неурядових організацій щодо просування інтересів громадян у представницьких органах влади на місцевому рівні”, яка проходила при підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проекту „Вибори та політичні процеси”. Метою програми було посилення впливу громадських організацій Житомирської області на процес прийняття рішень органами місцевого самоврядування, ефективної участі у виборчих процесах для забезпечення справедливих та прозорих виборів.

•    З квітня по грудень 2004 року Житомирський Обласний Центр Молодіжних Ініціатив за підтримки Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) реалізував програму „Методика моніторингу насильства щодо дітей в сім’ї та школі”. Основною ціллю програми було розробка та впровадження методики виявлення різних видів насильства по відношенню до дітей збоку однолітків, вчителів та батьків.

•    З вересня 2003 року  по даний час Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив реалізовується програма "Українська школа молодого політика", метою якої є підвищення рівня політичної освіти та створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій України. 

•    З червеня по грудень 2004 року за підтримки Міжнародного республіканського інституту (IRI) реалізовано проект „Навчання і підвищення активності молодих виборців західного регіону під час виборів Президента України 2004”. Мета проекту: мобілізація молоді для участі у виборах Президента України 2004 року в містах західної частини України, а саме Львові, Житомирі та Хмельницькому.

•    З вересня по листопад  2004 року – моніторинг проведення виборчої кампанії в Житомирській області.

•    З вересня по листопад 2004 року  спільно з Центром політичної освіти при підтримці Європейської комісії в малих містах Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей реалізована програма „Просвіта і активизація молоді у виборах Президента України 2004”. Головною метою програми було забезпечення чесності і прозорості виборів Президента України 2004 року.
 
•    З січня по грудень 2005 року за підтримки Фонду ім. Стефана Батори Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив реалізував  програму „Центр активізації поліських громад  „Наш Дім”. Ціллю програми було широке залучення  представників поліських громад  до розробки місцевої політики і підвищення рівня  участі  територіальних громад у процесах прийняття рішень місцевими органами влади та місцевого самоврядування.

•    З червня по листопад 2005 року Житомирський Обласний Центр Молодіжних Ініціатив допоміг всеукраїнській громадській організації “Волонтер” реалізовувати програму „Активізація зусиль громади у подоланні домашнього насильства над  дітьми”, яка проходить за підтримки Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Метою програми було розробка та впровадження моделі активізації територіальної громади шляхом методичного забезпечення створення постійно діючих робочих комісій з попередження домашнього насильства на базі районних управлінь у справах сім’ї та молоді.

•    З початку вересня 2005 року Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив розпочав кампанию „Твори майбутнє сам”. Кампанія проходила за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту  (IRI) у містах Житомир, Ужгород, Чернівці та Хмельницький. Метою кампанії було збільшення впливу молоді на вибір стратегії розвитку країни шляхом проведення просвітницько–мобілізаційних кампаній в молодіжному середовищі обраних регіонів західної частини України.

•    З вересня 2005 по березень 2006 Житомирським обласним центром молодіжної ініціативи був реалізований проект "Парламентські вибори 2006. Активізація і навчання молодих виборців у західному регіоні". Метою цього проекту було збільшення активності молодих виборців з таких міст, як Житомир, Чернівці, Ужгород і Хмельницький, через інформаційно – навчальну кампанію. Завдяки цьому проекту було привернено увагу молодих виборців і особливо виборців, які йшли на голосування вперше, до Парламентських і місцевих виборів. Були проведені тренінги, на яких пояснювалися права і обов’язки виборців, масові заходи( вечірки, брейн-ринг, дискусії та ін.), на яких розповсюджувались листівки, брошури із закликом до молоді приймати активну участь у виборчому процесі.

•    Протягом вересня – грудня 2006 року Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив, спільно з ВГО "Фондом розвитку демократії" і за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) був реалізований проект "Громадські слухання на місцевому рівні – крок до демократії". Метою цього проекту було підвищення рівня участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Фахівцями Центру були проведені навчальні семінари для представників громадських організацій, територіальних громад, органів самоорганізації населення, ЗМІ, а також посадових осіб місцевих органів самоврядування, в м. Житомир, Луцьк та Севастополь. Результатом програми стало проведення показових громадських слухань у цих містах, що були ініційовані місцевими громадами.

•    У серпні – жовтні 2007 року Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив, спільно з ВГО "Фондом розвитку демократії" і за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) організовано та проведено навчальні заходів в рамках проекту „Програма навчання офіційних спостерігачів від політичних партій (блоків) на позачергових виборах 2007 року”. Кожний навчальний захід був розрахований на участь 60 осіб, які на момент проведення заходу були зареєстрованими офіційними спостерігачами від політичних партій (блоків) – учасників виборчого процесу; були рекомендовані політичними партіями (блоками) для проходження навчання та в подальшому будуть зареєстровані офіційними спостерігачами від таких політичних партій (блоків). Центром молодіжних ініціатив організовано та проведено 54 семінари у  Житомирській, Львівській, Закарпатській, Вінницький, Сумський, Кіровоградській, Запорізькій, Миколаївській, Черкаській, Хмельницькій, Київській, Чернігівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Херсонській областях та АРК Крим. Всього навчено 3672 учасників, випущено посібники та методичні матеріали для офіційних спостерігачів.

•    У вересні 2007 року Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив, спільно з Центром політичних технологій (м. Львів) проведено 24 навчальних семінари для членів дільничних виборчих комісій на позачергових виборах 2007 року. Всього навчено 1872 учасника.

•    У червні 2007 – січні 2008 р. Центром реалізовано програму „Громадський аудит житлово-комунального господарства”, підтриманий Проект "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна”. Результатом програми стало розробка проекту Положення про Громадський аудит ЖКГ в місті Житомир, які Були представлені на громадських слуханнях у грудні 2007 року та винесені на розгляд сесії міської ради, підтримано 12 ініціативних груп по створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, проведено установчу конференцію Громадської ради представників будинкових комітетів міста.

•    Проект Проведення моніторингу роботи приймальних комісій державних вищих навчальних закладів під час вступної кампанії 2008 та 2009 років, підтриманий програмою "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна”. Громадськими спостерігачами здійснено моніторинг засідань відбіркових та приймальних комісій ЖДТУ, ЖДАУ та ЖДУ під час проведення конкурсу сертифікатів та співбесід. Проаналізовані документи обраних ВНЗ, що регламентують проведення вступної кампанії, а саме правил прийому, положень про Апеляційну комісію та порядок розгляду апеляцій, Календарних планів вступної кампанії, Наказів про створення приймальних комісій, положень про Приймальні комісії, розкладів вступних випробувань, способів інформування громади про перебіг вступної кампанії, умов реєстрації громадських спостерігачів під час вступної кампанії, інформативної наповненості інтернет сайтів ВНЗ. Відкрито громадську приймальню та створена телефонна „Гаряча лінія” з прийняття скарг абітурієнтів, фіксування порушень вступної кампанії, надання консультацій з питань протидії корупційним проявам. Результати спостереження оприлюдненні в ЗМІ та поширені у вигляді підсумкового звіту.  За результатами аналізу проведення вступної кампанії розроблені та надіслані в Міністерство освіти України рекомендації по удосконаленню вступної кампанії.

•   01.02.2009 - 31.07.2009 проект «Житомирський центр розвитку  студентського самоврядування» за підтримки фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Завдяки реалізації проекту відбулося залучення активної молоді, яка прагне розвивати студентське самоврядування у м. Житомирі та м. Вінниця, до відповідної діяльності. Представники студентства з Житомира та Вінниці стали активними учасниками кампанії з просування ідеї впровадження кодексу честі та академічних цінностей у ВНЗ Житомира та Вінниці. Також вони отримали навички та вміння щодо впровадження  кодексу честі в університетах та житті студентів, роботи з адміністрацією ВНЗ, підвищили рівень лідерських, комунікаційних навичок.

•    З липня 2009 року по березень 2010 року Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив було реалізовано проект «Впровадження статуту територіальної  громади в м. Житомирі».
    Результатами стало проведення адвокасі кампанії з впровадження статуту територіальної громади м. Житомира та створення механізму взаємодії представників будинкових комітетів, ОСББ, ОСН, ГО, ЗМІ, пересічних громадян, юридично не оформлених ініціативних щодо покращення соціально-економічного стану м. Житомира.
    Впроваджено: Статут територіальної громади м. Житомира, Положення «Про проведення громадських слухань в м. Житомир», Положення «Про проведення загальних зборів за місцем проживання в м. Житомир», Положення «Положення про місцеві ініціативи в м. Житомир».
Збільшення  впливу активних громадян на місцеву владу з питань розробки місцевої політики та підвищення професійного рівня організацій громадянського суспільства у напрямку впливу на процеси прийняття рішень органами місцевого самоврядування  та громадянського лобіювання.

•     3 січня місяця 2012 року Центром реалізовувався проект "Інформаційно-просвітницька кампанія з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій "Я хочу..."". Суттю проекту було проведення інформаційної кампанії, спрямованої на руйнування передвиборчих інформаційних маніпуляцій в українському суспільстві. Особливістю проекту стало проведення навчально-просвітницької кампанії, особливо в малих містах України, спрямованої на збільшення кількості людей, що вмітимуть критично оцінювати інформацію та аналізувати суспільно-політичну ситуацію в країні.
 
•      2012 р. - проект "Створення мережі регіональних центрів громадського спостереження за виборами до Верховної Ради України". Завдяки кампанії було   підготовлено фахових спостерігачів за виборами до Верховної Ради в малих містах та селах України. 
 
•      Протягом 2013-2014 років Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та партнери реалізували проект «Центр активізації волонтерського руху малих міст «Ініціатива». Результатом проекту стало об'єднання зусиль організацій громадянського суспільства щодо залучення молоді до волонтерському руху та розбудови громадянського суспільства в малих містах України.  Молоді мешканці малих міст – районних центрів України долучилися до активної участі у вирішенні проблем місцевих громад. Це надало можливість активізувати  участь молодих громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодити конструктивний діалог влади та міської громади, створити прецеденти для наслідування, підвищити компетентність місцевих громадських лідерів у проведенні подібної роботи.     
 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
демоверсии егэ тут пройти егэ по русскому языку с тесты егэ по истории отечества егэ по литературе демо егэ 2011 по математике 11 класс трудно ли сдать егэ по физике тут подготовка к егэ по биологии онлайн ответы к тестам егэ по русскому языку егэ тесты по литературе тест на егэ по математике онлайн егэ математика демонстративный вариант егэ физика 2012 книги решения и ответы к егэ 2011 ответы к егэ по биологии ответы на тесты егэ 2011 обществознание егэ 2011 практикум ответы к ним онлайн тесты егэ по физике тренировачные задания по физике егэ ответы по егэ географии демонстрационные варианты по русскому языку егэ 2012 готовимся к егэ дрофа демонстрационные тесты по егэ за 2011 разбаловка егэ по математике 2012 тесты егэ с ю иванова русский язык егэ тренировочные тесты подготовка к егэ реальные варианты по математике егэ 2012 год егэ по алгебре пробные тесты здесь егэ по физике ким тесты для сдачи егэ демонстрационные материалы по егэ за 2011 год демонстрационный материал по егэ 2011 информатика варианты с ответы на егэ по обществознанию 11 класс егэ 2012 пробного егэ по русскому языку в sitemap