Проект "Культура взаємин"

Коаліція Виборчих Ініціатив

 

Кампанія"Я ХОЧУ..."

 Інформаційно-просвітницька кампанія
"Я ХОЧУ..."

Ми в соцмережах


        

Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні у районних центрах України почав проведення круглих столів на тему: «Громадський опір політичним маніпуляціям − запорука формування гідного парламенту». Проведення заходів відбувається в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Я хочу», спрямованої на викриття політичних маніпуляцій у ході виборів та руйнування політичних міфів. Круглі столи організовуються з метою  висвітлення способів протидії політичним повідомленням, що створюються для цілеспрямованого введення в оману виборців, та задля обговорення можливостей формування справжніх лідерів думок, чия б громадська позиція була альтернативною до існуючої у партійних лідерів і сприяла б формуванню якісно нової політичної системи. Особливістю заходів є привертання громадськості до регіональних особливостей використання політичних маніпуляцій (питання мови, національних героїв, особливості етнічної та культурної традицій, підкуп виборців, тощо) на виборах до Верховної Ради, під тиском яких перебуває Україна.  У круглих столах беруть активну участь представники громадських організацій, представники політичних організацій, ЗМІ та місцеві активісти.

 

Випуск інформаційних бюлетенів в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Я хочу»


Інформаційний бюлетень № 1, червень 2012 року

 

Інформаційний бюлетень № 2, червень 2012 року

 

Інформаційний бюлетень № 3, 1 - 14 серпня 2012 року
У рамках інформаційно-просвітницької кампанії із руйнування політичних маніпуляційних технологій розпочалася активна робота із виборцями. В соціальних мережах створено регіональні групи «Я хочу від виборів»,  у яких громадяни того чи іншого регіону обговорюють важливі соціально-політичні проблеми країни напередодні парламентських виборів 2012 року. Окрім того, аналогічна проблематика порушується у всеукраїнських групах «ДЗВІН» в найпопулярніших соціальних мережах України («Однокласники», «Вконтакті», та на «Facebook»).Запрошуємо Вас приєднатися до груп та взяти участь в обговоренні вищевказаних тем.

      
Для вибору необхідної соціальної мережі натисніть відповідний логотип
 

             Експертами з політичних питань Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив був виданий навчально-методичний посібник «Що потрібно знати виборцю на виборах до Верховної Ради України». Актуальність та цінність книги полягає у роз’ясненні важливих проблем, перед якими опиняються громадяни у передвиборчий та виборчий період. У ній виборці знайдуть відповіді на важливі для себе запитання: навіщо іти на вибори, як зробити правильний вибір, як захистити свій голос, звідки черпати правдиву інформацію про кандидатів та багато інших.


16 – 17  червня у м. Запоріжжі відбувся семінар для учасників коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» на тему: «Форми та методи проведення інформаційно-просвітницької кампанії із руйнування політичних маніпуляційних технологій». На семінарі обговорювалися заходи, заплановані в рамках інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій  «Я хочу…», була розроблена стратегія для їх реалізації.Кампанія із руйнування політичних міфів розпочалася
         Суть кампанії полягає у руйнуванні передвиборчих інформаційних маніпуляцій в українському суспільстві.
Метою кампанії є залучення значної кількості пересічних громадян до групового обговорення важливих соціально-політичних проблем країни напередодні парламентських виборів 2012 року та формування активного громадянина-виборця, який не просто пасивно споглядає за ходом виборчого процесу, а бере у ньому безпосередню активну участь (залучення громадян до двостороннього обміну інформацією.
             Навчально-просвітницька кампанія проводиться в 225 малих містах України, вона спрямована на збільшення кількості людей, що вмітимуть критично оцінювати інформацію та аналізувати суспільно-політичну ситуацію в країні. Ці люди об’єднуються у Мережу громадян-виборців, які вирізнятимуться своєю активною громадською позицією та в майбутньому братимуть активну участь у виборчому процесі. Оскільки на сьогоднішній день соціальні мережі є найбільш ефективним засобом поширення політично незаангажованої інформації в Україні, то інформаційна кампанія проводиться в Інтернеті загалом та соціальних мережах зокрема. Це забезпечить зворотній зв’язок між незаангажованими фахівцями з питань виборчого процесу та простими громадянами. Таке спілкування сприяє суспільно-політичній просвіті громадян-виборців, допомагає їм знайти відповіді на питання, які їх турбують, та формує уважних спостерігачів за ходом виборчого процесу, які самі стануть постачальниками цінної інформації щодо ходу виборчої кампанії у їхньому регіоні. Завдяки отриманим знанням, вони зможуть із власних спостережень, власного досвіду (а не лише зі ЗМІ) зробити висновок щодо його законності та прозорості, а також сприятимуть гласності цього процесу.
            Залучення людей до групового спілкування та спілкування в спільнотах завдяки сучасним інформаційним технологіям та іншим заходам, спрямованим на поширення інформації, дає змогу забезпечити значно більший рівень контролю українського суспільства над владою. Вони сприяють поширенню в суспільстві інформації про реальне обличчя влади та окремих посадовців.         Організовувані у ході реалізації кампанії заходи також спрямовані на інформаційну підтримку потенційних лідерів думок місцевих громад, що дозволить їм ефективніше впливати на формування нової політичної еліти.
              Обрана стратегія дозволить вплинути на формування якісно нової політичної системи шляхом виборів під час парламентських виборів 2012 року.


 

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
демоверсии егэ тут пройти егэ по русскому языку с тесты егэ по истории отечества егэ по литературе демо егэ 2011 по математике 11 класс трудно ли сдать егэ по физике тут подготовка к егэ по биологии онлайн ответы к тестам егэ по русскому языку егэ тесты по литературе тест на егэ по математике онлайн егэ математика демонстративный вариант егэ физика 2012 книги решения и ответы к егэ 2011 ответы к егэ по биологии ответы на тесты егэ 2011 обществознание егэ 2011 практикум ответы к ним онлайн тесты егэ по физике тренировачные задания по физике егэ ответы по егэ географии демонстрационные варианты по русскому языку егэ 2012 готовимся к егэ дрофа демонстрационные тесты по егэ за 2011 разбаловка егэ по математике 2012 тесты егэ с ю иванова русский язык егэ тренировочные тесты подготовка к егэ реальные варианты по математике егэ 2012 год егэ по алгебре пробные тесты здесь егэ по физике ким тесты для сдачи егэ демонстрационные материалы по егэ за 2011 год демонстрационный материал по егэ 2011 информатика варианты с ответы на егэ по обществознанию 11 класс егэ 2012 пробного егэ по русскому языку в sitemap